poniedziałek, 11 lipca 2016

Simsowe Opowieści Rodz.3

Hola!

 ("Hola" po Hiszpańsku znaczy "Cześć" uczę się Hiszpańskiego :) )
Wiem, że może dla niektórych popędziłam z tą akcją z poprzedniego rozdziału, ale ja np. lubię jak jakaś akcja dzieje się szybko. Nie lubię jak ktoś coś ciągnie i ciągnie itd.
Postaram się trochę ją spowolnić. :P
A teraz Zapraszam na kolejną część!


Rozdz. 3
Od kiedy Lilianna i Travis są małżeństwem i współlokatorami moją trochę mniej czasu dla siebie, bo więcej zajmują się domem i jego utrzymaniem. Mają również własne prace więc często ich nie ma w domu.
Od czasu do czasu Travis zapraszał też Lil na randki. Robił również samemu kolację, choć trudno było wyciągnąć Liliannę od garów, bo ona kocha gotować.
Lilianna po roku pracy fizycznej zrezygnowała ze swojej pracy Tajnej Agentki i podjęła pracę Kuchmistrzyni, nie dość, że była zmęczona to jeszcze okazało się, że jest w ciąży.Travis bardzo na tą wiadomość się ucieszył, a 9 dni później Lil urodziła chłopczyka Adama (ciąża simowa trwa tylko 9 dni), kilka dni później urodziła bliźniaczki Alicję z Natalią. 
Rodzeństwo było bardzo ze sobą złączone, nawet kiedyś namówili rodziców na wspólną wycieczkę na obóz do lasu. 
Jak byli mali niewiele się działo w ich życiu nie miały dużo możliwości więc o dzieciństwie do 13 lat opowiem w skrócie. 
Adaś był bardzo dobrym i zaangażowanym uczniem, lecz nie dorównywał Alicji która była wzorowa. Natalia gdy poszła do czwartej klasy trochę się opuściła w nauce. Przyjaźń jakoś wyraźnie nie zakwitała, poza tym że Adama przezywali głupek (później wyrósł na ładnego, mądrego chłopaka), Alicję kujon, a Natalia była jedną z najpopularniejszych w szkole ( i tak zostało). Jednak gdy są  nastolatkami ich życie przekręciło się o 360 stopni. Adam wyrósł ( jak mówiłam) na ładnego, mądrego chłopaka który wszystkim dziewczynom się podoba, Alicja nadal została ”kujonem” ale trochę patrzy już w świat miłości, natomiast Natalia sfrunęła do świata towarzyskiego i wstąpiła do najpopularniejszego klubu w szkole „Populars”. W tym klubie jest przewodnicząca Daria a jego członkami jest Nadia, Karolina no i oczywiście Natalia. 
Jeżeli Alicja patrzy już w świat miłości musi być w kimś zauroczona, a jest to Bartek, który nie dawno się wprowadził, miły brunet i mól książkowy zupełnie jak Ala.
Adam przystąpił do klubu rycerzy i Rycerek tylko dla tego, że podoba mu się dziewczyna o imieniu Yuki bardzo ładna niebiesko-włosa.


Kusiek :*

PS. Sorki, że o 19 miało być godzinę wcześniej. 

2 komentarze:

 1. Oj to się rozpisałaś, oj rozpisałaś...
  Na zdjęciu Lil? Travis? Może Adam? Lub Bartek?

  Susette
  CHOCOLADZIX - KLIK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na zdjęciu Lilianna i Travis :)
   Zapomniałam podpisać :P

   Usuń

Jeżeli skomentowałeś/aś to bardzo dziękuję, to mnie bardzo wspiera.
Jeżeli napisałeś/aś adres swojego bloga to nie musisz pisać żebym Cię zaobserwowała jeżeli blog mi się spodoba to to zrobię :D