sobota, 3 września 2016

Wróciłam, i trochę o szkole

Wróciłam!

Jestem z powrotem po miesięcznej przerwy od blogowania!
Poinformowałam Was o przerwie 25 lipca dziś jest 3 września! :(
No dziś już rok szkolny czyli nuda i nauka na 10 miesięcy. Ale może zacznijmy od początku! :)
26 lipca pojechałam do kuzynki na odpoczynek, 7 sierpnia wróciłam a już 11 sierpnia wyjeżdżałam na pierwszą super kolonię do Gdyni. Pojechałam tam z tą samą kuzynką u której byłam, a wróciłam z jeszcze trzema innymi dziewczynami. :D Cała kolonia liczyła (jeżeli dobrze pamiętam) 110 osób razem z wychowawcami, więc było nas dużo!
Byłam nad Polskim zimnym morzem zwiedziłam najdłuższe molo w Europie i kupiłam Duużo pamiątek!
Wróciłam z koloni 20 sierpnia szybko mineło! Było co robić, chyba w życiu w ciągu 10 dni tak dużo nie przeszłam jak na tej kolonii. :P
A teraz czas na FOTO-Relacje z wycieczki!

Morze! Tam niżej nasz kolonia :)

Piękne artystyczne zdjęcie, ale tych ludzi nie widzicie. Prawda?

Jedyne "moje" zdjęcie

Próbowałam odtworzyć zdjęcie z obrazka tamtego postu. Wyszło, co nie?

Zwiedzaliśmy Statek "Dar Pomorza"

Widok z statku na jedyne zdjęcie Molo

Tak.
Porobiłam mało zdjęć, dlatego, że nie lubię ich po prostu robić w czasie wycieczki ale lubię je później oglądać i zawsze się smucę, że zrobiłam ich tak mało, no trudno. :(  Mam jeszcze kilka na telefonie ale czasu mało bo zaczyna się szkoła!
Nie wiem czy się smucić czy nie, bo w sumie lubię wrócić do szkoły ale nie na tak długo.
Kiedyś widziałam takie zdjęcie "Wakacje powinny być dwa razy w roku i trwać po 6 miesięcy." ja się z tym nie zgadzam, iż po prostu szybko się nudzę i w wakacje i w roku szkolnym.
Jeżeli chodzi o posty to jeszcze nie wiem jak będą się pojawiać,bo mam dużo zajęć pozaszkolnych, i mało czasu. :( Choć w sumie mam całe 10 miesięcy! :)
Zapraszam was, również do dołączenia do grupy moich czytelników (niebieski magiczny guziczek) i oceniania tego posta za pomocą trzech różnych reakcji! :)
Chyba już wygadałam się na wszystkie tematy które miałam poruszyć, więc mogę się z wami żegnać.
Pa PA!

Kusiek :*

1 komentarz:

 1. Gadu-gadu-gadu...
  Dopiero teraz piszę ten komentarz, bo tak mi się chce.
  Ale moje droga kochana kuzyneczko, ja chcę wiedzieć więcej o tej kolonii, co robiliście, gdzie byliście. To że rzucisz jakimiś 2 nazwami i 2 czynnościami oraz naprawdę niewielką ilością zdjęć, to nie będę zadowolona.
  Ale cieszę się, że kolonia się udała, jak sądzę i całe wakacje, a teraz trzeba sił do twojej 5 klasy (teraz mnie tak łatwo nie zmylisz :P ) i szkoły muzycznej, bo to jest naprawdę dużo roboty...

  3mam kciuki :*
  Zuzui
  CHOCOLADZIX - KLIK

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli skomentowałeś/aś to bardzo dziękuję, to mnie bardzo wspiera.
Jeżeli napisałeś/aś adres swojego bloga to nie musisz pisać żebym Cię zaobserwowała jeżeli blog mi się spodoba to to zrobię :D