czwartek, 15 września 2016

Simsowe Opowieści Rodz. 5

Cześć!

Tak na rozweselenie
Słuchajcie ( a tak naprawdę czytajcie! taki dowcipek)! Nie jest zbyt dobrze, bo mam mało czasu na bloga a troszkę pomysłów na posty np. szkoła. XD
Jestem zabiegana bo jak wracam ze szkoły to do drugiej szkoły biegnę (szk. muzyczna) później wracam to 17, 18 nauka i koniec dnia, no i tak co dzień.
Więc jeżeli już się z tym "oswoję" to może wtedy bardziej ogarnięte posty.
Jak na razie będzie mało postów a jak już ma się jakiś pojawić to albo w poniedziałek albo w czwartek o 18-19 to też zapraszam do sprawdzania czy nie pojawił się nowy post :) Proszę również o komentowanie, ocenianie posta i obserwowanie bloga to naprawdę bardzo wspomaga :)
I na koniec: zmieniła się w końcu nazwa bloga na "Świat Kusi". :D Mam nadzieję, że się podoba oczywiście jeżeli zaproponujecie jakąś inną nazwę i mi się spodoba to może...

Rozdz.5


Następnego dnia(poniedziałek). Dzieci obudziły się o 6:30 by na 8:00 pójść do szkoły. Gdy Umyły się zjadły śniadanie (w skrócie ogarnęli) poszły do szkoły i wtedy obudzili się rodzice. Gdy też się ”ogarnęli” postanowili oglądnąć sobie film.
Dzieci wróciły ze szkoły o 15:00 a o 15:20 i 15:15 rodzice wychodzą.
Adam odrobił lekcje i zabrał się do dzisiejszego celu: zaprosić Yuki na spotkanie.
-udało się!- Wykrzyknął Adam-Yuki się zgodziła
- Adam!!! Co się tak drzesz!? Ciszej!!- krzyknęła Natalia.
-okej!- Odpowiedział Adaś. Adam zniknął z domu w trzy sekundy i szybko pobiegł na miejsce spotkania czyli Romantyczne kino pod chmurką.
Randka przebiegała spokojnie  i pod koniec filmu Yuki go przytuliła i wtedy przyjaciele się pocałowali. Zaczeło się! Yuki z Adamem zostali parą! Adam się ucieszył jak i Yuki i w szkole już nie bali się razem spotykać bo nazwą ich parą bo nią są!
W sobotę Yuki zadzwoniła do Adama i zapytała czy nie zgodziłby się na randkę. Adam oczywiście się zgodził i poszli do baru na randkę. Przywitał Yuki pocałunkiem ale nagle Yuki zadzwonił telefon, Adam nie dowiedział się kto dzwonił ale Yuki musiała szybko wyjść z baru. Adaś zasmucony nieudaną pierwszą randką, zamówił sobie sok i po wypiciu wrócił do domu.
Adam I Yuki na randce
Kusiek :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeżeli skomentowałeś/aś to bardzo dziękuję, to mnie bardzo wspiera.
Jeżeli napisałeś/aś adres swojego bloga to nie musisz pisać żebym Cię zaobserwowała jeżeli blog mi się spodoba to to zrobię :D